Współpraca

Jeśli zaglądasz na tą stronę, to zakładam, że odwiedziłeś/-aś już zakładkę “O Mnie” i wiesz, że to co robię wykonuję z ogromną pasją i chęcią dzielenia się z innymi tym, co dobre.

Kocham podróże, fotografię i obcowanie z ludźmi. Uwielbiam opowiadać o tym co robię oraz co widziałem, a także pomagać innym w spełnianiu ich marzeń. Czasami są to drobne rzeczy typu pytania czym robię zdjęcia, a czasami jest to prośba o pomoc w znalezieniu połączenia z punktu A do punktu B. Podobno dobro wraca ze zdwojoną siłą, więc dobrze dawać z siebie jak najwięcej! 🙂

Dlaczego warto ze mną nawiązać współpracę?

Przede wszystkim dlatego, że współpracuję z markami/firmami/instytucjami, które wierzę, że oferują dobre produkty, wyznają podobne wartości do moich i są faktycznie godne polecenia. Cenie możliwość wyrażania subiektywnej oceny i konstruktywnej krytyki, choć stawiam mimo wszystko na podkreślenie pozytywnych cech.

Od siebie daję 100% zaangażowania we współpracę, kreatywne pomysły, elastyczne podejście do projektu, a być może to co najważniejsze, czyli najwyższą jakość. Lubię dbać o szczegóły i chcę, aby to co przedstawiam cieszyło oko i umysł.

Wszystkim dzielę się na blogu, fanpage’u (ponad 13 300 obserwatorów), zamkniętej grupie podróżniczej Podróżować to żyć (ponad 22 000 członków) oraz Instagramie (ponad 17 000 obserwatorów).

Chętnie nawiążę współpracę związaną z:

  • Testowaniem sprzętu outdoorowego, fotograficznego lub innego, który może być związany z podróżami;
  • Wyjazdem sponsorowany z pełną relacją;
  • Spotkaniem tematycznym lub prelekcją podróżniczą z pokazem zdjęć;
  • Napisaniem sponsorowanego artykułu;
  • Podlinkowaniem produktu/firmy/miejsca we własnym poście;
  • Zorganizowaniem konkurs z nagrodami na blogu i mediach społecznościowych;
  • …masz inny pomysł? Napisz, a na pewno znajdziemy złoty środek!

Podróżuję nie tylko z pasji, ale również sporo służbowo, więc znajdzie się wiele okazji, na przetestowanie produktów lub wykonanie ciekawej fotorelacji w różnych miejscach i warunkach.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się o mnie więcej, to zapraszam do zakładki “Kontakt” .

Do tej pory zaufali mi między innymi:

Czarny Potok Resort & SPA
Sonko
Decathlon
skullcandy
Oponeo
ksiazece browar
ballantines
Saal DigitalWydawnictwo Albatros
Globetrot PolandHotels CombinedPorównywarka RankomatRadio eMeImperium Gliwice